O inwestycji

Mieszkania Milewskiego

Mieszkania Milewskiego to wyjątkowa inwestycja powstająca w samym sercu miasta. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców i w odpowiedzi na ich potrzeby. Unikalna lokalizacja jest dodatkowym atutem nieruchomości, stanowi ona optymalne połączenie warunków życia w centrum miasta, ze swobodnym dostępem do rekreacyjnej części Turku.

Inwestycja przewiduje wybudowanie nowoczesnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym, otoczonego terenem zielonym, parkingami dla lokatorów oraz z zaplanowanym placem zabaw dla dzieci. Mieszkania Milewskiego to komfortowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż, o nowoczesnej a zarazem prostej w formie i ponadczasowej architekturze. Projekt przewiduje oddanie 74 mieszkań w stanie deweloperskim, o zdywersyfikowanej powierzchni (od 34 m2 do 96 m2), co pozwoli sprostać różnorodnym potrzebom potencjalnych mieszkańców oraz 36 miejsc parkingowych w przyziemiu budynku.

Dla podniesienia komfortu mieszkańców, inwestor zaprojektował również w budynku pomieszczenia dodatkowe typu wózkownia i rowerownia. Natomiast dla podniesienia standardu i jakości życia mieszkańców, w budynku funkcjonować będą dwie obszerne windy, łączące wszystkie pięć kondygnacji. Wszystkie lokale mieszkalne są optymalnie nasłonecznione. Mieszkania mają dostęp do balkonów typu loggia a apartamenty prywatne tarasy. Osiedle w całości ogrodzone, bezpieczne, zaprojektowane bez barier komunikacyjnych.

Inwestycja prowadzona jest ze środków własnych dewelopera oraz środków pochodzących z kredytu inwestycyjnego. Ochronę praw nabywcy zapewnia zamknięty rachunek powierniczy dewelopera. Oznacza to , że środki zgromadzone na rachunku pochodzące z wpłat rezerwacyjnych nie mogą służyć deweloperowi do prowadzenia prac budowlanych. Są one zabezpieczone aż do momentu ukończenia budowy - oddania mieszkań do użytkowania.

Galeria

Wyszukaj lokal wg metrażu

Zakres: